Merter Kurban Kesimi ve Kurban Satışı

Merter Kurban Kesimi ve Kurban Satışı | +905364042031

Selim Adak Kurban olarak Merter kurban kesimi ve kurban satışı gerçekleştirdiğimiz tesisimizde adrese teslim kurban kesimi de yaptığımızı bilmenizi isteriz. Kurban bayramında her sene kontrol edilemeyen ve firar eden kurbanlıkların yol açtığı kaza, yaralanma, maddi zarar ve hatta ölüm haberleri alınmaktaydı. Denetimsiz şekilde her alanda kesilen kurbanlar hijyenik olmaması ve uzman kişilerce yapılmaması sebebiyle kazalara neden olduğu için kurban kesimi günümüzde artık kontrollü bir şekilde yürütülmektedir.

Merter Kurban Kesimi ve Kurban SatışıKesim yerleri, genel sağlık şartlarına uygun, dezenfekte edilebilir, zemininde su biriktirmeyen, yeteri derecede aydınlatma ve havalandırması bulunan yerler olmalıdır. Bunun yanında kurban bayramı gibi yoğun günler için de insanların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmalıdır. Selim Adak Kurban, mevzuata göre belirlenmiş koşulları sağlayan ve sertifikalı elemanlarca kurban kesimi gerçekleştirilen Merter kurban kesimi ve kurban satışı tesisi olarak hizmet vermektedir. Tesisimiz kurban kesimi için olması gereken her koşulu sağlamaktadır. Avcılar ilçesinde bulunan Selim Adak Kurban, İstanbul ’un tüm bölgelerine hizmet sağlamakla birlikte Merter bölgesine de hizmet vermektedir.

Kesim için şartları sağlayan hayvanın İslami usullere göre kesiminin yapılması çok önemlidir. Kurban kesiminde yeni kesim yapacak olan kişilerin, öncelikle İslami usullerin neler olduğunu öğrenmesi gerekir. Böylece kurban edilecek hayvanın kısa süre içerisinde can vermesi ve dini vecibeler doğrultusunda kurbanın kesilmesi mümkün olacaktır. Tesisimizde çalışan kasaplarımız dini vecibelere uygun kesim konusunda eğitim almış deneyimli kişilerdir. Selim Adak Kurban olarak kurban kesimini, yüzülmesini ve parçalamasını yaparak sizlere teslim etmekteyiz.

Tesisimizde adak, kurban, akika için veteriner kontrolünde yetiştirilen kurban satışı yapılmaktadır. Seçtiğiniz kurbanlıkların kesimini gerçekleştirirken diyanet tarafından mevzuatta belirtilen şekilde dini usule uygun kurban kesimi gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz videolu kurban kesimi yapmaktayız. Kesim işlemini daha şeffaf yürütmek adına verdiğimiz bu hizmetin amacı; müşterilerimizin adak kurbanlarının doğru şekilde ve hijyen koşullarında kesildiğine emin olmasını sağlamaktır. Ayrıca kestiğimiz kurbanları dilerseniz sizin adınıza dağıtıp (Kur’an Kurslarına, Çocuk Esirgeme Kurumuna, Aş Evlerine veya Tespit Edilen İhtiyaç Sahiplerine) makbuzunuzu Whatsapp ’dan iletmekteyiz

Selim Adak Kurban, kurban veya adak kesim alanı olarak adak kurban fiyatları konusunda mümkün olduğu kadar kolaylık sağlamaktayız. Kurban kesim işlemini uygun şartlarda uzman kasaplarımızla en şeffaf şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sağladığımız şartlarla orantılı olarak sizlere, mümkün olabilecek en uygun fiyatlı kurban kesimi hizmetini vermekteyiz. Merter kurban kesimi, kurban satışı, kurban kesimi fiyatları ve daha fazlası hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Hemen Arayın