Silivri Kurban Kesim Alanı

Silivri Kurban Kesim Alanı | +905364042031

Silivri Kurban Kesim AlanıSilivri kurban kesim alanı arıyorsanız Selim Adak Kurban olarak kurban satışı ve kurban kesimi gerçekleştirdiğimiz tesisimizde adrese teslim kurban kesimi de yaptığımızı bilmenizi isteriz. Her yıl kurban bayramında kontrol edilemeyen ve firar eden kurbanlıkların yol açtığı kaza, yaralanma, maddi zarar ve hatta ölüm haberleri alınmaktaydı. Denetimsiz şekilde her alanda kesilen kurbanlar hijyenik olmadığı ve uzman kişilerce yapılmaması sebebiyle kazalara neden olduğu için günümüzde artık kontrollü bir şekilde yürütülmektedir. Tesisimiz kurban kesimi için olması gereken her koşulu sağlamaktadır. Avcılar ilçesinde bulunan Selim Adak Kurban, İstanbul ’un tüm bölgelerine hizmet sağlamakla birlikte Silivri bölgesine de hizmet vermektedir.

Tesisimizde adak, kurban, akika için veteriner kontrolünde yetiştirilen kurbanlık satışı yapılmaktadır. Seçtiğiniz kurbanlıkların kesimini gerçekleştirirken diyanet tarafından mevzuatta belirtilen şekilde dini vecibelere uygun kurban kesimi gerçekleştirmekteyiz. Dilerseniz videolu kurban kesimi yapmaktayız. Kesim işlemini daha şeffaf yürütmek adına verdiğimiz bu hizmetin amacı; müşterilerimizin adak kurbanlarının doğru şekilde ve hijyen koşullarında kesildiğine emin olmasını sağlamaktır. Ayrıca kestiğimiz kurbanları dilerseniz sizin adınıza dağıtıp (Kur’an Kurslarına, Çocuk Esirgeme Kurumuna, Aş Evlerine veya Tespit Edilen İhtiyaç Sahiplerine) makbuzunuzu Whatsapp ’dan iletmekteyiz.

Kesim yerleri, genel sağlık şartlarına uygun, dezenfekte edilebilir, zemininde su biriktirmeyen, yeteri derecede aydınlatma ve havalandırması bulunan yerler olmalıdır. Bunun yanında kurban bayramı gibi yoğun günler için de insanların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmalıdır. Selim Adak Kurban, mevzuata göre belirlenmiş koşulları sağlayan ve sertifikalı elemanlarca kurban kesimi gerçekleştirilen Silivri kurban kesim alanı olarak hizmet vermektedir.

Dini Vecibelere Göre Kurban Kesimi

Kesim için şartları sağlayan hayvanın İslami usullere göre kesiminin yapılması çok önemlidir. Kurban kesiminde yeni kesim yapacak olan kişilerin, öncelikle İslami usullerin neler olduğunu öğrenmesi gerekir. Böylece kurban edilecek hayvanın kısa süre içerisinde can vermesi ve dini vecibeler doğrultusunda kurbanın kesilmesi mümkün olacaktır. Tesisimizde çalışan kasaplarımız dini vecibelere uygun kesim konusunda eğitim almış deneyimli kişilerdir. Selim Adak Kurban olarak kurban kesimini, yüzülmesini ve parçalamasını yaparak sizlere teslim etmekteyiz.

Selim Adak Kurban, kurban veya adak kesim alanı olarak adak kurban fiyatları konusunda mümkün olduğu kadar kolaylık sağlamaktayız. Kurban kesim işlemini uygun şartlarda uzman kasaplarımızla en şeffaf şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sağladığımız şartlarla orantılı olarak sizlere, mümkün olabilecek en uygun fiyatlı kurban kesimi hizmetini vermekteyiz.

 

 

Hemen Arayın